PEDOFİLİ ŞAHLANMIŞ, ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ

Bir kaç gündür bu yazıyla cebelleşiyorum. Türkçe’ye çevirmekte zorlandım evet, ancak yazının içeriği beni alt üst etti. Zaten bildiğim şeyler olmasına karşın orijinal yazının içeriğinde paylaşılan video ve linkleri de inceledim ve bana çok fazla geldi. Bazı cümlelerde düşüklük olabilir, elim ayağım titreyerek çevirmeye çalıştım ve dolayısıyla defalarca kontrol etmeme rağmen gözümden kaçmış olabilir.

Dünyayı yöneten Yeni Dünya Düzeni, Avustralya Başbakanları ve ABD Başkanları gibi üst düzey siyasetçiler dahil olmak üzere, Satanist Pedofili ağını yönetir.

Cesur bir ihbarcı tarafından son birkaç ay içinde ortaya çıkan ve yeniden gündeme gelen, kendisi gibi Satanist Pedofili kurbanı olan, gözü kara Avustralyalı kadın Fiona Barnett tarafından medyaya taşınmış, ve bu hareketiyle de , bu şebekenin kurbanı olan sayısız çocuğa dikkat çekmeyi başarmıştır.

Fiona, uluslararası VIP sübyancı çevrelerinin, sadece Şeytani ritüel ve tacizlerini deşifre etmekle kalmadı, aynı zamanda 3 Avustralya’lı eski başbakanının ve 1 eski US başbakanının adını açıkça verdi. Barnett Ekim 2015’te Sydney basınına yaptığı açıklamalarla Şeytani pedofili şebekesi ve çocuk ticaretini uluslararası bir platforma taşımış oldu.

Açıklamalarında, pek çok ünlü aktör, ünlü, yargıç, siyasetçi ve ‘’kalantor’’u da hedef gösteren Barnett, Avustralya’da olduğu kadar, Amerikan ve İngiliz organizasyonlarını da açıkça deşifre etti.

UYARI: Bundan sonrası oldukça rahatsız edici bilgiler içerir ve bu konulara hassasiyet duyanlara göre değildir. Ancak Dünya düzeninin gerçek boyutlarını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Fiona herşeyi görmüş – Şeytani ritüelleri, tecavüzleri, işkence ve cinayetleri – ancak diyor ki ; ‘’ Bütün bildiklerimi ve yaşadıklarımı anlattığım takdirde başıma geliceklerle ilgili aldığım tehditler, gerçekte yaşamış olduğum işkencelerden kat kat daha korkunçtur!’’Bu cümleler, bazı durumlara maruz kalmış insanların kolektif inkar etme ve hafıza kaybını çok net bir şekilde açıklamakadır, öyle değil mi?

PEDOFİLİ ŞAHLANMIŞ, ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ

Fiona, Avustralya’nın pedofili cenneti olduğunu ilan ediyor.Avustralya’nın zamanında çok sayıda Nazi-savaş suçlusunu bünyesine kabul ettiğini beyan ederek devam ediyor. Buna kendi büyük dedeleri dahil. O kendi ailesi tarafından bu uluslararası çocuk tacirleriyle tanıştığını idda ediyor.

Durum o kadar vahim ki, kurbanların bazıları sokaklardan kaçırılarak bu bataklığa sürünürken, bazıları ise sırf bu amaçlar için ‘’üretiliyor’’ Evet doğru okudunuz.

Sırf birilerinin bu çirkin ve akıl almaz dürtü ve emellerini tatmin etmek üzere hayvanlar gibi üretiliyorlar!! Bu çocukların ne bir doğum belgesi ne de bir mezarları var. Hatta bazıları nesillerce uğradıkları şiddet ve travma sonucu tamamen duygulardan yoksun bireyler halinde, organizasyon bünyesine dahil edilip yeni gelen çocukların lideri haline getiriliyor.

Fiona’nın taciz ve tecavüzlerle tanıştığı yaş 2. Daha sonraları, hala küçük bir kız iken VIP partylere bırakıldığını anımsıyor, ve kendisini orda ‘’Yıldız çocuk’’ (STARCHİLD) olarak tanıtması gerektiğini

ardından sayısız ünlü, aktör ve siyasetçinin her türlü uyuşturucu etkisi altında kendisine tecavüz etmelerine sesini çıkaramadan boyun eğmiş ve zevk için kendisini havuzda boğucaklarmış gibi korkuttuklarını unutamıyor.

O sadece tecavüze uğramamış, aynı zamanda çeşitli Şeytani akıl almaz işkencelere maruz kalmış. ( Büyükbaş hayvanlara uygulanan elektroşokla terbiye vs)

Açıklamalarında, bu pedofili şebekesinin, Parlamentonun en kıdemli katlarına kadar bulaştığını ve birfiil Parlamento binasında uygulandığını belirtiyor.

İSİMLERİN AÇIKLANMASI

Fiona açık ve net bir şekilde kendisine sistematik bir şekilde tecavüz ve işkence edenlerin adını ifşa etti:Antony Kidman (oyuncu Nicole Kidman’in babası) (Nicole Kidman’da bu şebekenin bir kurbanı olmasına karşın, kendi gibi aynı zulmü çeken Fiona’ya karşı son derece acımasızmış)

– Dr. John Gittinger (Lithuanian Nazi toplama kampı gardiyanı ve CIA ajanı)

– Eski US Başbakanı Richard Nixon;

– Eski Avustralya Başbakanı Gough Whitlam;

– Eski Avustralya Başbakanı Bob Hawke;

– Eski Avustralya Başbakanı Paul Keating;

– Eski Ana muhalefet lideri Kim Beazley;

– Eski NSW Başkanı Bob Carr;

– US Evangelist Papazı Billy Graham;

– Ted Turner (CNN)

Bir keresinde Bohemian Grove’da bulunduğunu anımsıyor Fiona. Pembe baloncuk odası denilen yerde tecavüze uğruyordu. Bir keresinde ise bir ‘’Teddy Bear’s Picnic’’ adlı bir oyuna dahil edilmişti, burda çocuklar hayvanlar gibi avlanıp tecavüze uğruyorlardı…

BATHURST, AVUSTRALYA 1985 – Satanik Ritüellere tanık olmak

Bu videoda https://www.youtube.com/watch?v=87lRjfLg2Sk

Fiona Avustralya’nın en bilindik ve ünlü ‘’insanlarının’’ katıldığı Satanik bir ritüelden bahsediyor. – Kim Beazley, (daha sonraları Avustralya’nın Ana muhalefet parti lideri olacaktı) -ve Richie Benaud’nun (meşhur Avustralya’lı cricket oyuncu ve yorumcusu) ritüeli tapındıkları bazı şeytanların isimlerini çağırarak başlattıklarını anlatıyor.‘’Baal’’,’’Satan’’,’’Lucifer” vs gibi.

Hamile bir kadını (doğurgan üretici) şeytani çemberin içinde nasıl öldürdüklerine ve doğmamış bebeğini (yani kendi mallarını) karnından hunharca kesip alıp, altından bir tepsiye koyup, kara bir komünyon ayini gerçekleştirdiklerine şahit olmuş.

Daha bitmedi, hatta yeni başlıyor anlattıkları… Bu olaydan sonra içeriye tamamen beyinleri yıkanmış,hipnotize edilmiş yada ağır uyuşturucularla serseme çevrilmiş çocuklar robotik bir edayla içeriye alınıyorlar. Benaud bir Samurai kılıcı ile gelip hepsinin teker teker kafasını uçuruyor. Bu vahşetten azmış ve şehvet duyguları tavan yapmış, orda bulunan tüm satanistler aniden kendilerinden geçerek kanlı bir orgy’ye dalıyorlar. Tüm katılımcılar huşu içersinde öldürülen kadının ve bebeğin adrenalize olmuş kanını içmeye başlıyorlar. (Satanistler adrenalize olmuş insan kanına resmen bağımlıdırlar ve bu kanları içerek çok yüksek kafalara ulaşırlar) Son olarak, Beazley kendisini kesilmiş çocuk başlarından bir tanesinden bir ısırık alması için zorluyor…

NEDEN ŞEYTANCI PEDOFİLİ?

‘’Bazı insanlar merak ediyor’’ diye devam ediyor Barnett, ‘’niçin ben ve bir çok başka kişi bu şebeke için sadece çocuk istismarcıları diye değil de, özellikle ‘Satanik Pedofili Şebekesi’ diye hitap ettiğimizi. Cevap aslında çok basit: Satanizm bu olayların içinde baş rolu oynayan yegane güç.

Fiyona, bu söyleşisinde https://www.youtube.com/watch?v=rWx3nWQyLqQ onun ırzına geçen bazı suçluların ‘sadece normal çocuk tacizcileri’ olduklarını anlatıyor ve ‘’Aussie PM Gough Whitlam’i de bu kategoriye sokuyor.

Buna karşın diğerleri, karanlık güçlere tapan Satanizmi icra eden ruh hastaları (çoğu Reptilian ve/veya Archons’lara inanıyor ve tapınıyor) Bunlarla çeşitli medyumlar ve karmaşık ritüeller vasıtasıyla iletişime geçiyor…

SATANİK HİYERARŞİ

Fiona Satanik hiyerarşi piramidinin nasıl işlediğini anlatıyor:

En basit ve en alt seviyede bulunan sokak çeteleri var; sonra organize suçlar ve Mafia mensupları geliyor; sonra elitler kulübüne üye oluyorsunuz; ordan basit bir şekilde normal pedofil oluyorsunuz (yani sadece çocuklara tecavüz ediyorsunuz ama hiç bir ritüele katılmıyorsunuz); son olarak ise en tepedeki Elite VIP’ler var ve bunlar tam teşekküllü Satanistlerdir.

Sadece ’soylular’ bu en rütbeli ve son mertebeye ulaşabiliyorlar. Bu kişiler 13 derece Illuminati mensupları oluyorlar. Fritz Springmeier ve David Icke’ın bu konularla ilgili çok aydınlatıcı araştırmaları mevcuttur. OTO,Freemasons’lar, Scientology, Katolik Kilisesi, CIA, Avustralya ordusu ve bir sürü branş aynı Satanik Pedofili Şebekesine bağlı. Yeni Dünya Düzeninin temel yapı taşı ve kalbi budur zaten. Dünya bu şeytani düzen tarafından yönetiliyor.

Bunu söylemekte, duymakta, kabul etmekte çok çok zor ancak maalesef acı bir gerçek. Dünya koskocaman şeytani bir ağ tarafından yönetiliyor. Üyelerinin her biri,dünya üzerinde bulununan hemen hemen her branşta bulunmaktadır, ancak Avustralya,Amerika ve İngiltere bu şebekenin güç kaynağıdır.Üyelerinin her birini aynı suç ve vahşetle, birbirine geri dönüşü olmayacak bir şekilde, bağlanmaktadır: Pedofili, tecavüz, işkence, cinayet, savaş ve soy kırım gibi.

Fiyona,Avustralya’nın her branştaki organizasyonun ve kulübün bu kişilerce yönetildiğini belirtiyor.Yalandan açılmış olan kurumlar, Pedofili maduru kişilerin sığınabileceği, ancak asla seslerini kimseye duyuramayacağı paravan oluşumlardır. Mağdur orda ruhsal ve fiziksel bir yardım umudu ile baş vurduğu takdirde, bu kişiler çeşitli zihin yıkama/kontrol yöntemleriyle, sonradan yaşadıklarının aslı astarının olmadığını ve yalan beyanlarda bulundukları yönde ifadelerini değiştiriveriyorlar.

https://fionabarnett.org/

Bu linkten Fiona’nın o zamanlar yaşadığı olayları anlatan kendi çizimleri ve açıklamaları var. Beni orda verdiği bilgiler çok ama çok etkiledi, rahatsızlandım ve onları çeviremeyeceğime karar verdim. Yukarıdaki yazı o kadar ayrıntı içermiyor ancak yinede çok etkileyici olduğunu düşünüyorum. Türkiye dünya üzerinde Pedofili konusunda 3. sırada. Son zamanlarda yine gündeme geldi zaten çirkin olaylarla. Yine de yeteri kadar bu konunun üstüne gidilmediğini düşünüyorum. Zaten niçin üzerine gidilmediği de yazıda net bir şekilde anlatılıyor. İçim acıyor, çok üzgünüm gerçekten 😞

Çeviri ve yazı @Emine Altındal

https://www.facebook.com/emine.altindall/

PEDOFİLİ ŞAHLANMIŞ, ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ” için 5 yorum

 1. İnsanlar pizza*gate skandalını araştırsalar, bu işin sadece sapıklıkla izah edilemeyeceğini, bu sapıklığın, şeytani bir ritüel, şeytani bir ibadet olduğunu, görecekler…

  Çorap söküğünün ucunu yakalamışsınız, lütfen çabanızı devam ettirin, tapındıkları şeytanın mikroskobik virüsler olduğunu, bakterilere ve mantarlara bürünerek insan bağısaklarına yerleştiklerini, bağısaklardan ifsad ve hastalık başlatıp vücudları ele geçirdiklerini, ele geçirdikleri insan vücudlarıyla yüzlerce okült örgüt kurduklarını, ve gizledikleri daha bir çok bilgiyi anlayacağınızı umuyorum. Size 2 anahtar bırakıyorum
  1- Ödüllü maserati reklamı https://youtu.be/uJ3sy3-d4b4
  2- Red – Until we’ve faces https://youtu.be/Ze5ZGlJ7cPw

  Şeytanın bu insan vücudlarını kılf gibi giyip aramızda sırıtarak dolaştığını lütfen siz de elinizden geldiğince ifşâ edin – ettirin

  Beğen

  1. Yani bütün bunları yapanlar ünlü, ünsüz elitler normal de insan değil mi; insan silüetine mi bürünmüşler?

   Beğen

 2. Bu konuyu en iyi anlatan Türkçe kaynak;
  https://eminealtindal.com/2018/08/31/pedofili-sahlanmis-almis-basini-gitmis/?fbclid=IwAR3dQOpFG-mzGP1x1HE3IGrEVt3yYCF_mdSJwFF1IaaJcc1A6Bwz9RF0ITo

  Özetlemeye çalışacağım.
  Cesur bir ihbarcı tarafından son birkaç ay içinde ortaya çıkan ve yeniden gündeme gelen, kendisi gibi Satanist Pedofili kurbanı olan, gözü kara Avustralyalı kadın…

  Beğen

 3. Herşey tamam da şu cümle tamamiyle yanlış “Dünya koskocaman şeytani bir ağ tarafından yönetiliyor.” Zaten bu cümlede denilen gibi olsaydı ne Fiyona konuşturuldu ne de her tezin olmak zorunda olan antitezi bu güçlerle savaşmıyor olurdu, oysa dünyada Hz. Adem a.s. ile İblis olayından beri ilahi bir savaş mevcud üstelik kazananın bile kim olacağı belli. Dünya değil yani sadece belli başlı ülkeler ve bazı şehirler için bu rezillik*ler geçerli bu onlarda (şimdilik sadece pilot bölgeler ve yakında ortadan kaldıralacaklar) İkinci büyük yanlış yazıda “Türkiye dünya üzerinde Pedofili konusunda 3. sırada” denmiş çok ama çok büyük bir yanlış çünkü hem bu rakamların bir kısmı diğer ülkelerde açılmadığı ve/veya örtpas edildiği için yanlış çıkarımlara sebep oluyor hem de türkiye ailelerin izin istemediği (çocuk değil) genç yaştakilerle birlikte olmalar da bu statüye sokuluyor. Son büyük yanlışı da ben anlatamam onu Hızır a.s. ile Musa a.s. kehf suresinde geçen kıssasını okuyup düşünerek, şu tecavüz ve satanistik olaylara da bakıp ” İnandığımı söylediğim Allahın yarattığı dünya böyle düşündüğüm gibi mi ” diye sorarak nasibinizde varsa belki anlayabilirsiniz, bazı “yanlış ve çirkinlikler” açıklanmaz açıklansa da zaten kimse anlamaz… Selamet ile

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s